Ātrais kredīts ar atmaksas grafiku uz gadu

Atmaksas grafiks klientam palīdz saprast un uzskatāmi apskatīt visu izmaksu stāvokli savam kredītam, tādējādi vienkāršāk ir saplānot savu budžetu. Ikvienam var būt vajadzība pēc papildus naudas līdzekļiem. Ātrākais un ērtākais veids, kā iegūt naudu uzreiz, ir ātrais kredīts ar atmaksas grafiku. Ātro kredītu varat aizņemties līdz 200 latiem pirmajā reizē un pirmais aizņēmums ir īpašs ar to, ka tas ir kredīts bez maksas jeb потребительские кредиты в Эстонии. Tas nozīmē, ka aizņematies naudas summu un atdodat tieši tik pat, jo netiek piemēroti procenti. Turklāt, naudu savā kontā varat saņemt jau 15 minūšu laikā. Nav nepieciešama ķīla vai galvojums, citi ātrie kredītu izsniedzēji nepieprasa darba vietas izziņu. Šādi aizdevumi ir ļoti izdevīgi, bet lai varētu aizņemties, jums ir jāatbilst aizdevēja nosacījumiem par to, kāda persona var ātro kredītu iegūt.

Daži nosacījumi ir tādi, ka jums jābūt LR pilsonim, jums jābūt atbilstoša vecuma, citi aizdevēji aizdod jau personām no 18 gadu vecuma, nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptas parādsaistības. Ja tomēr jūsu kredītvēsture ir sabojāta, tad tas automātiski nenozīmē, ka nevarat iegūt ātro kredītu, bet jums būs pastiprināta finanšu pārbaude, kas nozīmē, ka aizdevējam ir tiesības aplūkot informāciju vai pieprasīt to no jums. Piemēram, informāciju iegūst no VSAA par klienta finansēm, vai prasa bankas izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem par naudas plūsmu. Tas tiek darīts drošības labad, bet, ja jūsu kredītvēsture ir pozitīva, tad saņemšanai nav nepieciešami šādi jūsu finanšu dokumenti. Ātrie kredīti ar atmaksas grafiku ir elastīgi nosacījumos un piedāvā lielai sabiedrības daļai tos aizņemties, arī pat tad, ja jums nav darba vieta, bet ir jābūt kaut kādiem ikmēneša ienākumiem tomēr, lai varat kredītu atmaksāt.

Protams, abpusēji izdevīgākais ir pirmais bezprocentu kredīts, jo tas nozīmē, ka aizdevējs ieguvis jaunu klientu un klientam prieks par to, ka aizņēmies kredītu bez procentiem. Ja jūsu vecums ir no 18 – 75 gadiem, tad varat iegūt bezprocentu kredītu līdz 200 latiem , ar atmaksas laiku līdz 30 dienām. Šo iespēju aizņemties pirmo bezprocentu kredītu katrs aizdevējs piedāvā tikai pirmajā reizē, bet nekas, jūs varat nākamajā reizē aizņemties no citas kredītiestādes un atkal pirmais kredīts būs bezprocentu. Jau puse ātro kredītu aizdevēji piedāvā šo iespēju, ka pirmais aizdevums bez procentiem ar atmaksas grafiku. Svarīgākais pašam ir šo lēmumu aizņemties, pieņemt atbildīgi, jo jāatceras, ka šis ātrais bezprocentu kredīts būs arī jāatmaksā termiņā noteiktajā laikā, pretējā gadījumā jums būs jāmaksā paliela komisijas maksa par kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, bet tas nebūt nenozīmē, ka pamatsummas maksājums tiks pazemināts. Šī summa var sastādīt teju 30 latus, tāpēc labāk aizņemties atbildīgi, ar pārliecību, ka būs nauda ar ko apmaksāt aizdevumu.

Ātrajam kredītam varat pieteikties ērti, izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Pēc tam, kad aizdevums tiks veiksmīgi pieteikts un no aizdevēja apstiprināts, tad savu aizdevuma atmaksas grafiku varēsiet aplūkot e-pastā vai arī savā profilā aizdevēja mājas lapā. Jums tikai vajag internetu, bankas kontu un mobilo telefonu, tad atliek ieiet aizdevēja mājas lapā, aizpildīt reģistrāciju un sekot norādījumiem. Patiesi, tas ir ātri un vienkārši. Vairāk te:

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti internetā:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Ja netiek galā ar citu atmaksas grafiku;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.