Ātri aizdevumi – mikro kredīti internetā

Ir tikai saprotami, ja citreiz pēkšņi, negaidīti pietrūkst naudas kādam pirkumam, maksājumam vai pakalpojumam. Citreiz alga ir jau tūdaļ un var norēķināties par nepieciešamo lietu, bet, ko darīt, ja līdz algai vai citiem ikmēneša ienākumiem vēl dažas dienas vai nedēļa? Jā, tad ir tāda lieta kā ātrais naudas aizdevums internetā. Ja nevar atlikt šo negaidīto pirkumu, tad ērts veids ir pieteikt ātro aizdevumu internetā. Gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem ir ļoti ērti, izdevīgi nosacījumi šādam kredīta veidam jeb здесь. Aizņemies bez ķīlas un bez galvojuma un, ja dari to pirmo reizi, tad arī bez maksas.

Naudas kredīts

Ātri aizdevumi jauniem klientiem bez maksas

Jāsaka, ka jaunajiem klientiem tiek piedāvāts pat izdevīgāks nosacījums, nekā jau esošajiem klientiem. Konkrēti tas attiecas uz to, ka jaunajam klientam, kurš aizņemas kredītu, pirmais aizdevums būs bez maksas. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts ir 0% jeb bezprocentu. Piemēram, ātrā aizdevuma summa ir 200 euro un kredīta atmaksas termiņā atmaksā tieši tādu pat summu – ne vairāk, ne mazāk, bet tieši tikpat, cik aizņēmies! Atkārtotam aizdevumam pie tā paša aizdevēja būs jau procentu likmes, taču tik un tā kredīts būs ļoti izdevīgs un ērts. Bez šaubām, tad būs tikai tajā gadījumā, ja Jūs šo kredītu atdosiet laicīgi.

Aizdevuma pieteikšana internetā

Lai tiktu pieteikts šāda veida aizdevums, sākotnēji vajag izvēlēties aizdevēju, kuram pieprasīt šo finanšu pakalpojumu. Jāizlasa nosacījumi, vai vispār tie atbilst klienta situācijai, lai varētu pieteikt sev nepieciešamo naudu. Nosacījumi ir daži, sīkumos mēdz katrai kompānijai tie atšķirties, bet vienojošie ir šādi – klientam jābūt Latvijas iedzīvotājam, pilsonim vecumā jau no 18 gadiem līdz 75 gadiem. Nevar būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptas parādsaistības, jo kreditors var arī neaizdot naudu, ja Jūsu maksātspēja būs apšaubāma. Vēl klientam vajag mobilo telefonu, internetu un bankas kontu kādā no Latvijas bankām.

Pēc tam ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā, aizpildot reģistrācijas anketu, kurā norāda patiesu informāciju par sevi. Tad kredīta kalkulatorā jānorāda nepieciešamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Jāgaida atbilde no aizdevēja, un, ja tā ir pozitīva, tad var gaidīt naudu savā kontā jau pavisam drīz. Ja izvēlēsies nākamo aizdevumu aizņemties pie izvēlētā aizdevēja, kur pirmo reizi, tad jau atkārtoti varēs pieteikt ātro kredītu jebkur kur atrodies, tas nozīmē, ka varēsi pieteikt kredītu ar sms starpniecību. Tas saucas sms kredīts un ir uzskatāms par pašu ātrāko aizdevuma veidu pasaulē.

Aizņemies pirmajā reizē līdz 300 euro, līdz 45 dienām. Naudu savā kontā saņem jau 15 minūšu laikā, ja aizdevuma pieteikumu veic darba laikā, taču, ja ārpus aizdevēja darba laika, tad savu aizdevumu nāksies pagaidīt mazliet ilgāk, taču, tik un tā ātrāk, nekā paspētu sakrāt. Atceries, aizņemies atbildīgi, izvērtē vai būt pietiekama summa, lai varētu aizdevuma atmaksas termiņā nomaksāt savu kredītu. Ja tomēr nav nauda uz to brīdi, tad iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu līdz 30 dienām, taču tas ir maksas pakalpojums. Jāatzīmē, ka pagarināšana var radīt tādu kā sistemātiku, kurā cilvēks izvēlas samaksāt pagarināšanas soda procentus, nevis atdot aizņemto naudu pilnībā. Tas var būt daudzu problēmu sākums.

Ātro interneta izdevumu veidi:

  • Ātri aizdevumi no 18 gadiem;
  • Ātrie kredīti bez darba vietas;
  • Naudas aizdevumi bez ķīlas;
  • Īstermiņa aizņēmumi ar sliktu kredītvēsturi;
  • Kredīti internetā bez procentiem;
  • Aizdevumi, kas tiek atdoti bez maksas.

Ja runājam par pirmo kredītu, tad tas varētu būt pats izdevīgākais aizdevuma veids pasaulē. Bezmaksas kredīti ir ļoti izdevīgs risinājums, ja steidzami vajag lielāku naudas summu, bet līdz algai vai citiem ikmēneša ienākumiem vēl mazliet jāpagaida. Šis kredīts ir bez maksas, jo tam nepiemēro procentu likmes un noformēšanas maksu. Aizņemies aizdevumu un atdod tieši to pašu tīro summu, tieši tikpat. Gandrīz desmit ātrā kredīta kredītiestādes internetā piedāvā aizņemties sms kredītu, kur piedāvājumā pirmais ir bezmaksas aizdevums. Tas ir labs veids, kā piesaistīt jaunus klientus un klientiem ļaut aizņemties pirmajā reizē ļoti izdevīgi.

Piesakot pirmo reizi ātro kredītu, pirmais būs bez procentiem, ja izvēlēsities atbilstošo aizdevēju. Lai nekļūdītos, tad ieskatāties šeit, lai izvēlētos savai situācijai atbilstošāko aizdevēju. Kompānijas piedāvā aizņemties pirmajā reizē līdz 250 euro vai 300 euro – maksimālā summa atkarīga no izvēlētā aizdevēja. Naudas atmaksas termiņš šādam aizdevumam ir līdz 30 dienām. Atdot tādu pašu summu, kādu aizņēmies, nu, piemēram, ja esi aizņēmies kredītu nelielā summā 50 euro ietvaros, tad arī kredīta atmaksas termiņā ir jāatdod attiecīgi tieši tikpat, ne eiro vai centu vairāk.

Bezprocentu aizdevums internetā ir pieejams Latvijas Republikas pilsoņiem, kuri ir vecumā no 20 – 75 gadiem. Jābūt labai kredītvēsturei un regulāriem ienākumiem. Kredīta noformēšanas procesā nevajag dokumentus, ķīlu vai galvojumu. Vajag mobilo telefonu, bankas kontu, kādā no Latvijas bankām un interneta pieejamību. Kad kredītiestāde saņem bezmaksas kredīta pieteikumu, tad izskata un klientam ziņo vai kredīts tiks piešķirts vai tiks atteikts. Ja atbilde ir atnākusi pozitīva, ka kredītu piešķirs, tad kredīta naudu savā kontā varat gaidīt jau drīz vien, labākajā gadījumā jau 5 minūšu laikā. Jāpiebilst, ka daudziem rodas jautājums, kāpēc šos aizdevumus izsniedz bez maksas, un atbilde ir pavisam vienkārša. Šis pakalpojums ir tāda kā iepazīšanās un tai pašā brīdī arī pieradināšana, kura cilvēkam rada iespaidu par vieglas naudas pieejamību. Un pats galvenais ir tas, ka kreditori zina, ka vairums cilvēku, kuri paņem šāda veida sms kredītu, vēlāk to arī pagarina, kas dod iespēju arī nopelnīt.

Kā pieteikt kredītu internetā bez maksas?

Pieteikt bezmaksas kredītu var interneta mājas lapā, pie tā aizdevēja, kuru izvēlējāties. Jānorāda ir vēlamā bezmaksas kredīta summa un atmaksas termiņš. Pie summas izvēles var piebilst, ka, ja situācija ir tāda izveidojusies, ka nepieciešams kredīta atmaksas termiņa pagarinājums, tad par to pakalpojumu jāmaksā būs komisijas maksa un, tā maksa būs arī atkarīga no aizņēmuma summas, tādēļ vajag izdomāt rūpīgi, cik lielu summu nepieciešams aizņemties. Tad būs jāveic reģistrācijas anketas aizpildīšana, kurā jānorāda īsa informācija par sevi. Un pirmajā kredīta aizņemšanās reizē, liela daļa aizdevēju arī nosaka to, ka jāaizskaita uz aizdevēja bankas kontu no sava konta pirmreizējo reģistrācijas maksu 1 cents, lai tādā veidā aizdevējs uzzinātu droši bankas kontu, kurā klients gaida kredīta naudu un arī pārliecinātos par reģistrācijas anketā norādīto datu patiesumu.

Bezprocentu aizdevumu, kurā atmaksājat tikai aizņemto naudas summu, ir jāatmaksā ar internetbankas starpniecību, lai gan ir arī aizdevēji, kuri piedāvā arī atmaksāt kredītu citviet, piemēram, Latvijas Pastā vai citur, bet tas ir jāizlasa pie nosacījumiem aizdevēja mājas lapā, lai zinātu visus atmaksas iespējas variantus. Uz klienta e – pastu arī būs visas atmaksas grafika informācija. Nākamajās aizņēmuma reizēs pie tā paša aizdevēja būs jau vieglāk, jo nebūs jāveic reģistrācija, atliks ieiet savā profilā vai arī pieteikt kredītu ar sms palīdzību. Atceraties, ka tikai pirmais aizdevums internetā ir bez maksas, nākamie kredīti pie tā paša aizdevēja jau būs ar procentu likmi. Un nekrītiet kārdinājumā aizņemties pie vairākiem aizdevējiem uzreiz, jo tā Jums var rasties problēmas ar atmaksu un kredītvēsturi.

Aizņemoties, vienmēr dariet to atbildīgi, izvērtējot savas finanšu iespējas atmaksāt kredītu savlaicīgi. Veicot ātrā aizdevuma atmaksu, jāņem vērā laiks, kas vajadzīgs naudas darījuma transakcijai, tas ir līdz 3 dienām, sevišķi tad, ja klientam un aizdevējam konts nav vienā un tajā pašā bankā. Ja atmaksāsiet naudu tieši tajā pašā dienā, kad beidzas kredīta atmaksas termiņš, pastāv iespēja, ka naudu aizdevējs saņems ar nokavēšanos, bet tādu situāciju pieļaut nevajag, tādēļ, ja aizņematies kredītu, tad atmaksājiet naudu laicīgi, lai pierādītu, ka esat uzticams klients. Novēlam Jums iztikt bez šāda veida pakalpojumiem un sakārtot savas finanses ar citiem veidiem, piemēram, ienākumu palielināšanu.

Kāpēc jaaizņemas atbildīgi, kas te ir tik bīstams?

Kā jau tika minēts, aizdevumi ir ļoti bīstams pakalpojums, ne velti, PTAC sūdzību lapa bieži tiek izmantota tieši sūdzibām par nebanku kreditoriem. Ierasti cilvēki nonāk līdz tam, jo kaut kādu iemeslu dēļ, tiem pazūd iespēja atdot savu parādu laicīgi. Lai arī sākotnēji viss ir licies forši, un pateicoties dažādiem kredītu salīdzinātājiem, piemēram, STARCRED un līdzīgajiem, ir radusies vēlme aizņemties, bieži vien tiek izlaists viens no galvenajiem posmiem. Šis posms ir visa pamats un tā ir sava ģimenes budžeta plānošana, kas ļauj visu saplānot un rēķināties gan ar ienākumiem, gan izdevumiem. Ja cilvēks neko neplāno un tērē naudu neapdomīgi, tad tas noteikti var novest pie aizņemšanās, kas visdrīzāk arī būs neapdomīga. Atbildīga aizņemšanās sākas ar to, ka cilvēks apzinās visus izdevumus plānotā kredīta atmaksas termiņā, skaidri zinot, kā tas rīkosies, ja kaut kas nojuks. B plānam arī jābūt, jo dažreiz pat vislabākais ģimenes budžeta plāns tiek izjaukts ar kaut ko neparedzētu. Esiet atbildīgi un plānojiet visu rūpīgi.