Ceļojuma apdrošināšana – vai vajaga?

Ceļošana uz tuvākām vai tālākām valstīm nenoliedzami ir ļoti interesanta. Domājams, ka katrs no mums vēlas apskatīt ne tikai mūsu pašu skaisto un daudz interesantām vietām bagāto Latviju, bet doties arī kādā tālākā ceļojumā, piemēram, uz siltajām zemēm vai paslēpot uz kalniem. Ceļojuma plānošana – apskates vietu izvēle, naktsmītņu meklēšana, maršruta plānošana ir ļoti aizraujoša, bet netrūkst arī stresa, lai gala rezultātā ceļojums izdotos par visiem 100%. Lai ceļojuma laikā tu varētu mierīgi izbaudīt pelnīto atpūtu, neraizējoties par to, kas notiks un kā rīkoties ārvalstīs, ja gadījumā notiek kas neplānots – vajadzība pēc medicīniskās palīdzības, kāds nelaimes gadījums vai aizkavējies lidojums, kas ne tikai maina ceļojuma plānus un iespējams pat maršrutu, bet arī rada papildus neplānotus izdevumus, lielisks atbalsts būs ceļojuma apdrošināšanas polises iegāde. Ceļojuma apdrošināšana sedz visus ceļotāja izdevumus, ko rada medicīnas pakalpojumu iegāde, bagāžas vai lidojuma aizkavēšanās vai kāds nelaimes gadījums.

Jebkurš ceļotājs sava ceļojuma laikā vēlas nodoties pilnībā tikai atpūtai, citu zemju iepazīšanai vai darījuma braucienā koncentrēties uz darba lietām, tomēr neviens nav pasargāts no dažādām likstām. Ceļojumu apdrošināšana būs ikviena ceļotāja sabiedrotais, jo ar tās palīdzību tu jutīsies drošs un pasargāts no nepatīkamiem pārsteigumiem, ar ko noteikti ir grūtāk tikt galā kā tad, ja tas notiktu ierastajā vidē – mājās. Piedāvājuma klāsts ir ļoti plašs – ceļojumu apdrošināšanas polisi var iegādāties gan privātpersonas, gan arī uzņēmumi saviem darbiniekiem, kas dodas komandējumos uz ārvalstīm.

Viens no apdrošinātājiem, kas piedāvā lielisku drošību ceļošanas laikā ir Seesam. Pie Seesam ir iespējams iegādāties dažāda veida ceļojumu programmas – gan vecāka gada gājuma cilvēkiem no 71 gada vecuma bez vecuma ierobežojuma, gan aktīvās atpūtas un sporta cienītājiem, piemēram, slēpotājiem vai snovbordistiem, kas dodas iekarot sniegotās virsotnes, gan studentiem un šoferiem, kā arī ceļojumiem uz Baltkrievijas Republiku un Krieviju.

Visās šajās piedāvātajās apdrošināšanas programmās neatkarīgi no tā, kas papildus tiks apmaksāts, ir iekļauti pamata riski, kas tiek apdrošināti – medicīnas izdevumu apmaksa, transportēšanas izdevumi un repatriācija uz mītnes zemi. Seesam piedāvātās apdrošināšanas programmas ir dažādas, atkarībā no tā, kāda programma ir nepieciešama, var iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi, kas sastāv no 1 līdz 3 apdrošināšanas veidiem – palīdzības apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Lai arī daudziem liekas, ka ceļot ar bērniem ir sarežģīti un apgrūtinoši, tomēr ļoti daudzas ģimenes izvēlas ceļot kopā ar bērniem, jo arī viņi ir pelnījuši atpūsties kopā ar ģimeni un redzēt skaistas vietas un piedzīvot neaizmirstamus piedzīvojumus.

Apdrošināšana arī bērniem

Arī šādos gadījumos Seesam apdrošinātājs ir padomājis – ja ceļojumā dodaties kopā ar bērniem, tad viens bērns līdz septiņu gadu vecumam tiek apdrošināts bez maksas! Tā ir lieliska iespēja apdrošināšanai paredzēto naudu izlietot vēl pozitīvāku emociju iegūšanai. Ceļot kopā ar Seesam apdrošināšanu ir tiešām droši, jo apdrošināšanas polise darbojas 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tas patiešām ļauj justies mierīgi, jo negadījumi var gadīties jebkurā diennakts laikā. Kā arī, ja radīsies kādi sarežģījumi vai jautājumi, kuru risināšanā var palīdzēt apdrošinātājs, Seesam informatīvais tālrunis ir pieejams visu cauru diennakti.

Kā jau iepriekš tika minēts, var apdrošināt ceļojumu arī uzņēmums saviem darbiniekiem. Tā darbinieks jutīsies droši ne tikai dēļ apdrošināšanas, bet arī jutīs sava uzņēmuma rūpes par sevi.

Apdrošinātājs piedāvā iegādāties ceļojuma polises uz dažādiem termiņiem – gan īslaicīgo ceļojumu apdrošināšanu, kas ir paredzētas atsevišķiem, īslaicīgiem ārzemju braucieniem, kuru ilgums nepārsniedz 45 nepārtrauktas dienas. Atsevišķiem un īslaicīgiem ārzemju braucieniem, kas notiek diezgan bieži, būs piemērota gada īslaicīgā ceļojumu apdrošināšana. Iegādājoties šādu polisi, uzņēmuma darbinieks gada laikā var doties neierobežotā skaitā braucienu, tomēr tie katrs nedrīkst pārsniegt 45 dienas. Uzņēmumi, kuri komandējumos uz ārvalstīm sūta dažādus cilvēkus nevis konkrētus, var noslēgt ar apdrošinātāju līgumu par gada atvērto apdrošināšanu. Tās darbības princips ir konkrētu ceļojuma dienu iegāde uz vienu gadu, nenorādot konkrētas personas. Uzņēmumam atliek vien izvēlēties savai darbības specifikai atbilstošāko ceļošanas apdrošināšanas veidu saviem darbiniekiem.

Ko darīt tādā gadījumā, ja tomēr ceļošanas laikā nenorit viss gludi kā plānots, bet notiek nelaime, kas ir apdrošināta ar ceļojumu apdrošināšanas polisi? Zvani uz Seesam diennakts informatīvo tālruni, kur operators sniegs interesējošās atbildes un instrukcijas, kā rīkoties. Pirms došanās ceļojumā, laicīgi jau padomā par polises iegādi, lai vari uzzināt visu, kas saistīts ar palīdzības nodrošināšanu, savām tiesībām un iespējām netērēt savus līdzekļus tam, ko sedz apdrošinātājs. Ceļo, kur vien vēlies, īsteno savus sapņus un ieceres par pasaules apceļošanu un zini, ka ceļojumu apdrošināšana ir neatņemama sastāvdaļa, organizējot braucienu uz jebkuru pasaules vietu. Sargā sevi un ģimeni – iegādājies apdrošināšanas polisi un izbaudi braucienu bez liekām rūpēm!