EKO kosmētika MADARA ir kvalitāte, drošība, rūpes un dabīgums

Dabīgās kosmētikas līdzekļi ir pierādījuši sevi kā efektīvu, drošu, iedarbīgu, līdz ar to ir liels prieks, ka Latvijā arī ir ražotāji, kuri piedāvā dabīgās kosmētikas produktus. Viena no populārākajām ir eko kosmētika MADARA, kura ir ekoloģiska un dabīga, un to ražo Latvijā. Kā jau minēts, šī kompānija ir Latvijas uzņēmums un to ražo šeit pat Latvijā. Izvēloties šīs kompānijas produktus, varat būt droši, jo tie ir pilnībā dabīgi kosmētikas līdzekļi, kurus ražo no Baltijā augušiem augu ekstraktiem un citām tik pat dabiskām, ekoloģiskām sastāvdaļām. Izmantotās sastāvdaļas stingri regulē ECOCERT standarta sertifikāts.

Šis sertifikāts nodrošina, ka visas sastāvdaļas ir stingri sertificētas, tikai dabīgas un iegūtas arī no sertificētām bioloģiskajām saimniecībām. Tas nozīmē, ka šis sertifikāts nosaka to, ka produktu sastāvā ir jābūt kā minimums 95% dabiskas izcelsmes izejvielām. Pārējie 5% izejvielu tiek stingri kontrolētas un nosaka minerāļu, organisku skābju un citu vielu klātbūtni produktos, kuras ir identiskas dabā sastopamajām, bet radītas mākslīgā veidā. Un uz katra produkta iepakojuma ir ECOCERT kvalitātes simbols. Eko kosmētika MADARA netiek testēta uz dzīvniekiem. Veselības ministrija tam seko.

Tie ir dermatoloģiski pārbaudīti kosmētikas produkti. Visi augi tiek iegūti Baltijā, tas nozīmē, ka tie ir tuvi un zināmi ikvienam, jo latviešiem ir tuva saikne ar dabu – ir daudz lauku, pļavu, mežu, kur ikviens var baudīt dabas mieru. Arī augu ekstrakti ir īpaši efektīvi, ar daudz aktīvajām sastāvdaļām un cilvēks ir daļa no dabas, tādēļ jo īpaši cilvēka šūnas sastopoties ar šo kosmētiku spēj sadarboties, jo saprot viens otru un panāk šīs kosmētikas efektivitāti. Eko kosmētika MADARA spēj iedarboties uz cilvēka šūnām maigi, bet efektīvi ilgtermiņā, nodrošinot veselību un drošību. Visu produktu smarža ir kā pļavā plūkti ziedi.

Tā smarža ir maiga, neuzkrītoša, dabiska, ka ir vēlme smaržot un smaržot un neviļus visu laiku ir vēlme asociēt ar burvīgu, saulainu dienu, kad esi pļavā un izbaudi tās svaigumu un smaržu. Eko kosmētika MADARA piedāvā ļoti plašu produktu klāstu, gan kopjošajā, gan dekoratīvajā kosmētikā, bet visa pamatā ir ādas kopšana un harmonija ar skaistumu. Produktu klāstā ir kosmētika sejai, ķermenim, matiem un bērniem. Ir dažādi sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi, atbilstoši dažādiem ādas tipiem, kas ļauj ikvienam izvēlēties sev piemērotāko produktu.

Īpaša vērība tiek veltīta arī bērna kopjošajai kosmētikai, jo kā zināms, ka bērna āda ir jutīgāka un maigāka par pieaugušo ādu, tādēļ tai ir nepieciešamas īpaši maigas rūpes. Kompānijas produkti bērniem ir dermatoloģiski pārbaudīti, droša, nesatur sintētiskas un veselībai potenciāli kaitīgas vielas. Tādēļ bērna ādai svarīgi izvēlēties dabiskus produktus, lai mazā cilvēciņa asinīs nenonāk sintētiskās kosmētikas sastāvdaļas, kuras var izraisīt nevēlamas blakusparādības, piemēram, alerģiju. Eko kosmētika MADARA ir kvalitāte, drošība, maigas rūpes par ķermeni, dabīgums, turklāt, ražota Latvijā.