Iespējas, kā piepelnīties, lai nav jāņem kredīts

Nav noslēpums, ka cilvēkam savu vajadzību apmierināšanai ir nepieciešams diezgan daudz naudas, nerunājot vēl par ģimenes un bērnu vajadzībām. Šis viss bieži vien noved pie naudas trūkuma un papildus līdzekļu meklēšanas. Labi, ja tā ir papildus piepelnīšanās, nevis ātrie kredīti jeb sina, kuri var radīt dažādus sarežģījumus, tomēr situācijas mēdz būt dažādas, taču atbildes uz to, kā piepelnīties, ne vienmēr ir pa rokai. Nav neiespējams, bet noteikti ir ļoti grūti izdzīvot ar minimālo algu, kas Latvijā šobrīd ir 320 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Ja cilvēks ir jauns, bez finansiālām saistībām, dzīvo pie vecākiem, kur nav jāmaksā par dažādiem pakalpojumiem, noteikti šī nauda ir diezgan liela. Tomēr tiem, kuriem ir jāmaksā par mājvietu, komunālajiem pakalpojumiem, jāiegādājas pārtika un apģērbs, noteikti būtu ļoti sarežģīti izdzīvot ar šo naudas summu. Protams, reāli vidējā darba alga Latvijā ir daudz lielāka – šī gada sākumā tā bija 742 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Kādam alga ir vairāki tūkstoši, citam daži simti. Tiem, kuri jūt, ka ar esošo algu ir ļoti grūti izdzīvot, noteikti būtu vērts atrast iespējas, kā papildus piepelnīties, strādājot esošajā darba vietā. No sākuma daudziem varētu šķist, ka viņi jau tā ir pārslogoti – darbs, mājas, darbs, dzīve paiet kā vāveres ritenī, kur nu vēl vairāk strādāt? Tomēr piepelnīšanās nenozīmē tikai vēl kāda darba meklēšana un strādāšana no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tomēr arī tā dzīvē nereti notiek, jo citādi nav iespējams nopelnīt tik daudz, lai pietiktu kaut primārajām vajadzībām, nerunājot par atpūtu siltajās zemēs un garderobes papildināšanu katru mēnesi. Ja esat nonākuši līdz domai par to, ka vajadzētu nedaudz vairāk naudas, vispirms būtu jāsaprot tas, vai jau tā neesat noslogoti – vai pietiek laika ne tikai ģimenei, bet arī pašam sev.

Vispirms var apsvērt domu par to, vai nav pienācis laiks lūgt algas pielikumu vai arī atrast jaunu, labāk apmaksātu darbu. Protams, šis būtu labākais risinājums – atrast darbu ar lielāku samaksu, bet ne izplatītākais, jo labi apmaksāts darbs prasa atbilstošu izglītību, iemaņas un zināšanas. Ir cilvēki, kuriem darbā ir fiksēts darba laiks, tomēr dienas nav piepildītas, ļoti liels laiks tiek pavadīts bezdarbībā. Šajā gadījumā ir iespējams piepelnīties darba laikā, nenozogot brīvo laiku, ko var pavadīt ar ģimeni vai vienkārši atpūšoties. Ir dažādi veidi, kā var aizpildīt brīvo laiku, papildus nopelnot un neņemot kredītus. Ja ir labas svešvalodu prasmes, tad viena no iespējām, kā piepelnīties ir tulkošanas pakalpojumu sniegšana, bet, ja ir labas zināšanas interneta pasaulē, tad tur tās iespējas ir ļoti plašas.

Piepelnies uz sliņķu rēķina, tādu studentu ir daudz!

Vēl diezgan pieprasīti ir studentu vietā rakstīt dažādus kursa darbus, referātus vai diplomdarbus. Ja ir labas zināšanas un pietiekoši daudz laika, ir iespējams mēneša laikā uzrakstīt diezgan daudz darbiņus, kā arī par to nopelnīt ievērojamu naudas summiņu, jo studenti ir gatavi maksāt, lai skola tiktu pabeigta. Ja esi daudzpusīgs un pārzini dažādas tēmas, pameklē iespēju rakstīt rakstu dažādām interneta vietnēm. Daudzi portāli meklē cilvēkus, kas par samaksu rakstīs dažādus rakstus par dažādām tēmām. Ja esi māksliniecisks cilvēks, iespējams, ir vērts apgūt grafiskās programmas, kurās radīt dažādus logotipus un drukas failus. Ļoti populārs piepelnīšanās veids ir dažādu rokdarbu izgatavošana, kas var būt ne tikai papildus peļņas gūšanas iespēja, bet arī nodošanās vaļaspriekam.

Var adīt, tamborēt, šūt un veidot rotaslietas – pieprasījums šīm lietām ir diezgan liels, tomēr nekādu lielo bagātību visbiežāk nav iespējams nopelnīt, jo pašizmaksa paštaisītām lietām ir diezgan augsta, peļņa ir niecīga, jo nav daudz cilvēku, kas novērtē paštaisītus labumus, tā vietā nopērk veikalā no Polijas vestās lietas. Tomēr nevajadzētu mest plinti krūmos, jo ir liela iespēja ne tikai pašam tirgot un atrast cilvēkus, kas novērtē rokdarbu vērtību, bet arī gatavot kādam interneta veikalam, kurš nodarbojas ar to pārdošanu. Gatavojot kādam uzpircējam preci, peļņa būs niecīgāka nekā pašam meklējot pircējus. Var arī nedaudz ieguldīt un izveidot pašam savu interneta veikalu, kur pārdot savus rokdarbus, vai arī pārdot tos dažādos gadatirgos. Startam var paņemt arī kredītu biznesa uzsākšanai, tikai viss smalki jāizplāno.

Pelni ar dabas veltēm, mežos daudz ogas un sēnes!

Ir klāt vasara, kas nozīmē, ka lielākoties ir klāt atvaļinājumi un garie vakari, kuros var doties mežā, lai salasītu ogas, sēnes, kuras var nodot uzpircējiem. Vēl ir iespēja no šīm dabas veltēm pagatavot kādus marinējumus vai ievārījumus un tos pārdot. Arī jauniešiem vasaras ir darba iespēju un piepelnīšanās laiks, un par nopelnīto naudu pašiem iegādāties skolai nepieciešamās lietas, tādējādi ietaupot vecāku līdzekļus. Jauniešiem vasaras laikā dažādās vietās ir iespējams pieteikties darbā uz vasaras mēnešiem, kā arī paši var meklēt nopelnīšanas iespējas, piemēram, piedāvājot kaimiņiem ravēt dārzu, izvest ārā suni vai pieskatīt bērnus. Var mēģināt piedāvāt uzkopšanas darbus vai mājas pieskatīšanu cilvēku prombūtnes laikā, tā ir laba iespēja, kā piepelnīties. Noteikti piedāvā tādus pakalpojumus, ko darīsi ar patiku nevis gariem zobiem, citādi darbs nevedīsies un naudiņa nāks ļoti grūti.

Papildus naudu var nopelnīt, pārdodot nevajadzīgās lietas, piemēram, iztīrot bēniņus vai skapju plauktos, kuros sen neesi ielūkojies. Var pārdot nevajadzīgas mēbeles, grāmatas, apģērbu, bērnu mantas, no kurām tie ir izauguši. Nevajadzīgās lietas vari piedāvāt ne tikai radiem un kaimiņiem, bet ievietot sludinājumu portālā. Pēdējos gados diezgan izplatīts piepelnīšanās veids ir koppasūtījumu veidošana – apģērbu un citu preču pasūtīšana no ārzemēm, kad tiek savākti vairāki cilvēki un veikts pasūtījums, uzliekot nelielu komisijas maksu, kā arī ietaupot uz piegādes izmaksām. Tomēr neaizraujies, citādi VID var rasties aizdomas, ka pārdot dažādas lietas, gūstot peļņu, bet nodokļus nemaksā. Piepelnies oficiāli, ja vien nepārdod pāris nevajadzīgas lietas internetā. Jebkuru savu rūpalu vajadzētu noformēt oficiāli, reģistrējoties kā pašnodarbinātajam vai mikrouzņēmumam. Tā nevajadzēs baidīties no valsts iestādēm, kuras pēdējā laikā ir sākušas ķerties klāt negodīgiem uzņēmumiem un cilvēkiem, kas gūst peļņu, bet valstij no tā netiek nekāds labums. Iespējas ir bezgalīgās, sāc rīkoties jau šodien!

Peļņa no partnermārketinga un ātrajiem kredītiem!

Ja esi saskāries ar ātrajiem kredītiem, tad zini, ka atrast tos var ne tikai pie pašiem aizdevējiem, bet pie vesela lēruma salīdzinātāju, kuri kaut kādu iemeslu pēc veido blogus un apraksta šo cilvēkiem ne tik tīkamo, bet ļoti izmantojamo pakalpojumu. Kāpēc tik daudzi raksta blogus par kredītiem? Viss ir vienkārši, tāpēc, ka ar to var nopelnīt un peļņa no partnermārketinga un ātrajiem kredītiem ir ļoti liela. Pēc neoficiālas informācijas, Latvijas kredītu reklamētāji, kas darbojas Affiliate lauciņā, komisijās saņem aptuveni 25000 euro. Tā nav maza saumma un lielu daļu no tās saņem tikai daži partneri. Redziet, patēriņa kredītu salīdzināšana ienes patiesi lielu naudu, tāpēc ir vērts padomāt, vai nav īstais laiks sākt pelnīt ar internetu un aizdevumu reklamēšanu. Lai gan sākumā tas viss var likties sarežģīti, patiesībās tas viss ir ļoti vienkārši – atliek tik iepazīties ar to, kas būs jādara un jāsāk darīt jau tagad un tūlīt.

No sākuma būtu jāizdomā projekta nosaukums, tad jānopērk domēns un jāizvēlas hostinga kompānija. Kad tas ir izdarīts, var uzstādīt WordPress mājas lapas platformu un sākt rakstīt par ātrajiem kredītiem. Kad būs sarakstīts paprāvs rakstu daudzums, var sākt domāt par sava bloga popularizēšanu, piemēram, sociālajos tīklos vai interneta meklētājos. Šeit sākās tā daļa, kura saucās par mājas lapas optimizāciju interneta meklētājiem. Šis process nav vienkāršs un no tā, kā tas tiks realizēts, būs atkarīga Tava peļņa no partnermārketinga un ātrajiem kredītiem. Ja būsi apķērīgs un mācēsi shēmot ar viltus blogiem, piemēslot visādas vietnes ar savām saitēm, tad varēsi nopelnīt pieklājīgu summu. Uz doto brīdi ar šo visu pelna tikai viltnieki, kas būtībā pārkāpj Google veidotās vadlīnijas un citus noteikumus. Ja izvēlēsies krāpniecisko taktiku, tad zini, ka drīz vien Tevi piemeklēs Google Penalty un visa peļņa apstāsies, darbs būs vējā un viss būs jāsāk no sākuma.

Vai var paņemt ātro kredītu biznesa uzsākšanai?

Šo jautājumu parasti uzdod tie, kas vēlās ātru un vieglu peļņu. Skaidrs, ka laba ideja var nostrādāt arī ar ātro kredītu, bet, ja mēs paskatāmies uz visiem riskiem un kredīta procentu likmēm, tad viss top skaidrs – ņemt ātro kredītu, lai uzsāktu biznesu nav pareizi. Nesen mums bija saruna ar vienu cilvēku, kurš apgalvoja, ka ir nopelnījis lielu naudu pateicoties tam, ka paņēma aizdevumu. Kad jautājām kā – atbilde bija pavisam interesanta. Šis cilvēks sāka nodarboties ar finanšu pakalpojumu reklāmu un izmantoja Adwords reklāmas kanālu, lai reklamētu savu projektu, kurā salīdzināja dažādus finanšu pakalpojumus. Tieši aizņemtā nauda viņam esot ļāvusi atsperties un nopelnīt naudu. Jā, tādi brīnumi var notikt, taču mēs neiesakām ņemt kredītu, doties uz Adwords un domāt, ka tā ir laba iespēja piepelnīties. Zem tā visa slēpjas zināšanas un pieredze, tāpēc ne visiem var izdoties tā, kā šim cilvēkam, kurš noriskēja un guva no tā labumu. Avots: https://starcred.ee/