Klasiski apģērbi, kuriem jābūt katras sievietes garderobē

Modes tendences nāk un iet. Kas vienā sezonā ir karstākā ievirze, jau nākamajā ir ir izgājis no modes pilnībā. Tomēr klasiski apģērbi paliek cauri laikam. Tās ir drēbes, kuras ir viegli saskaņojamas ar gandrīz jebko. Katras sievietes garderobē būtu jābūt šajā rakstā minētajiem apģērbiem, kuros jūs izskatīsieties lietišķi un kuri kalpos ilgāk par vienu sezonu.

Definēsim drēbju pamatvērtības. Vispirms – kvalitāte nevis kvantitāte, gluži kā spēļu automātu izvēlē. Kā zināms, tad online kazino bonusi ir ieguvuši plašu popularitāti. Sakot kvalitāte nav domāts cenu zīmes ar atpazīstamiem vārdiem uz tām vai vēl jo vairāk ne „jo dārgāk, jo labāk”- mums katrai ir savs noteiktais budžeta. Tātad pamatnoteikumi kvalitātei šoreiz būs: mūžīgs, klasisks, universāli lietojams un daudzpusīgs.

Mazā melnā kleitiņa

Viens no šādiem tērpiem ir mazā melnā kleitiņa. Katrai mātei, interneta modes slejai, vai modes žurnālistam ir izrādījusies taisnība. Mazā melnā kleitiņa ir katras sievietes garderobes būtiska sastāvdaļa. Izvēloties tādu, kas stiepjas mazliet pāri celim un kurai nav piedurkņu. Meklējot piemērotāko mazo melno kleitiņu, iztēlojieties kaut ko tādu, kas vienlīdz labi iederētos biroja ikdienā un svinīgā pieņemšanā, politiķa sievas mugurā. Nebaidieties izvēlēties kaut ko garlaicīgu, jo šīs kleitiņas lielākā priekšrocība ir tieši tās universālā piemērotība katram dzīves gadījumam. Atšķirīgas noskaņas jūs radīsiet vēlāk, izvēloties atbilstošus aksesuārus.

Vakarsomiņa

Nelielai vakarsomiņai noteikti jābūt katras sievietes garderobē, jo tas ir ļoti svarīgs aksesuārs, kurš nepieciešams, lai dotos uz kino, randiņu vai vienkārši uz kādu saviesīgu vakaru. Somiņai jābūt melnā krāsā.

Šineļveida mētelis (trencis)

Šādi mēteļi ir tik daudzpusīgi, ka tos var vilkt gan uz švītīgām vakariņām, gan padarīt šikāku savu nedēļas nogales izskatu, uzvelkot tādu virs džinsiem. Trencis ir piemērots jebkādiem laikapstākļiem. Varbūt tām, kas dzīvo vairāk Ziemeļos nāksies Janvārim pienākot to mazliet nolikt malā, bet visas pārējās to varēs valkāt kā pavasarī, tā vasarā un rudenī.

Adīta jaciņa

Adītas jaciņas ir ērts un klasisks apģērba gabals, kuru izvēloties pareizi, jūs papildināsiet savu garderobi ar kaut ko tādu, ko ir iespējams pieskaņot dažādiem dzīves gadījumiem. Sākot no kašmira, turpinot ar izturīgu kokvilnu un beidzot ar smagu vilnas adījumu, izmeklējiet pašu piemērotāko adīto jaciņu katrai sezonai un situācijai. Izvēlieties vairākus atšķirīgus griezumus, audumus un arī stilus, piešķirtu savai garderobei lielāku elastību.

Balta blūze

Balta blūze ir lietišķs apģērbs, kas būs piemērots darba intervijām, birojam vai kopta tēla veidošanai, apmeklējot smalkas vakariņas. Šis nav apģērba gabals, uz kuru jums vajadzētu ietaupīt. Baltajai blūzītei ir jāsaglabā tās forma arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Visticamākais, jūs to bieži valkāsiet uz darbu, tāpēc izvēlieties biezus, bet gaisīgus audumus, lai justos ērti visas darba dienas garumā.

Kurpes ar zemiem papēžiem

Turpretī kurpes ar zemiem papēžiem ir aksesuārs, kura iegādei nav nepieciešams atvadīties no lielas summas. Šie apavi tāpat tiks novalkāti pāris sezonu laikā, arī dārgi dizaineru modeļi, tādēļ šī ir jūsu iespēja papildināt jūsu garderobi ar klasiku, ko ir viegli saskaņot ar dažādiem citiem apģērbiem un ietaupīt vienlaicīgi.

Augstie zābaki

Augstie zābaki, kas sniedzas gandrīz līdz celim, ir apavi, kuri lieliski sader kopā ar jebkuru apģērbu. Izvēloties augstos zābakus, būtu prātīgi neizvēlēties pārāk augstus papēžus, lai tajos justos ērti visu dienu. Šie zābaki liks jūsu kājām izskatīties slaidākām, arī ar pieticīgākiem papēdīšiem, tādēļ tie ir laba ērto apavu opcija jūsu garderobei.

Klasiskie džinsi

Šobrīd moderni ir šauri un piespīlēti džinsi, tomēr katrā garderobē vajadzētu būt arī kādiem klasiskajiem zilajiem džinsiem. Šie džinsi noteikti atkal atgriezīsies modē, un ir lielisks apģērbs birojiem ar vaļīgāku ģērbšanās etiķeti. Izvēloties klasiskos zilos džinsus, izvairieties no mākslīgi plēstiem un balinātiem modeļiem. Meklējiet tādu modeli, kuru garums sniegsies līdz jūsu papēžiem.

Melna žakete

Melna žaketīte ir viens no interesantākajiem klasiskajiem apģērbiem, jo tai ir tik daudz un dažādu izpildījumu. Tās ir dažādi piegrieztas, cieši pieguļošas, brīvi krītošas, ar seklām un dziļām apkaklēm un tās visas lieliski sader kopā ar gandrīz vai jebkuru apģērbu. Izvēloties žaketes, nemēģiniet ietaupīt uz zemākas kvalitātes audumiem. Šis ir apģērba gabals, kas jums kalpos vairākas sezonas, tādēļ atvēliet pietiekoši daudz laika, lai piemeklētu žaketi, kas jūsu augumam der kā uzlieta. Piedurknēm ir jāpieskaras plaukstām un pleciem ir jābūt brīviem. Žaketes priekšpusei ir jāder ideāli, bet tā nedrīkst būt uzkrītoši cieša.

Klasiska piegriezuma svārki

Katras sievietes garderobē jābūt svārkiem “visiem gadījumiem”. Ņemiet vērā, ka tiem uz jūsu auguma jāizskatās teicami, izceļot vajadzīgo un slēpjot lieko, tāpēc nežēlojiet ne laiku, ne resursus, lai atrastu patiešām kvalitatīvus svārkus, kas izskatīsies lieliski.

Džemperis ar augstu apkakli

Džemperis ar augstu apkakli no kvalitatīva melnas krāsas kašmira, jo šī krāsa būs piemērota jebkuram gadalaikam, kā arī tā labi saskanēs ar citām apģērbu krāsām un elementiem.

Liela, ērta soma

Atvēliet laiku un līdzekļus, lai iegādātos kvalitatīvu somu, kura no modes neiezies arī tuvāko piecu gadu laikā un kurā variet ērti salikt sev ikdienā nepieciešamās lietas.

Aksesuāri

Investīciju vērtas lietas ir aksesuāri. Lieliski aksesuāri spēj radīt brīnumus visikdienišķākajā apģērbu komplektā, izcelt skaistāko un transformēt tēlu no ikdienas uz vakaru.

Lietas, no kurām labāk būtu atbrīvoties:

Krāsainas zeķbikses un legingi

Ziedu apdrukas, krāsaini ģeometriski raksti, dzīvnieku motīvi un citi efektīgi raksti – modes skatēs un televīzijā aizraujoši, ikdienā – smieklīgi. Dodiet priekšroku klasikai neitrālos krāsu toņos, bet, ja nespējiet atteikties no rakstiem, tiem jābūt atturīgiem un neuzkrītošiem.

Saplēsti džinsi

Tikai tīņiem piemērotas ir tās, kas rotātas ar mirdzumiem, izšuvumiem un ir pārmērīgi dekoratīvi saplēstas.

Neona krāsas

Spilgtas krāsas neviens nav aizliedzis, un piesātināti, dziļi krāsu toņi atsvaidzinās garderobi un piešķirs individualitāti. Bet neona krāsas ne tikai padara vecāku to valkātāju, bet arī izceļ ādas nepilnības.

Mini krekliņš

Atkailināts vēders – skaisti un pievilcīgi mājās, intīmā gaisotnē. Visi miniatūrie, saīsinātie krekliņi, blūzītes un krūšturi valkātāju padara par pāraugušu, dumpoties gribošu tīni.

Vieglprātīgā brīvība

Izstaipījušies T krekli un džemperi nav pieaugušas sievietes ampluā. Tie vizuāli deformē auguma proporcijas un piešķir nevīžīgu iespaidu.

Supermini

Miniatūras kleitiņas, ultra īsi šorti un jostas platuma svārki ir piemēroti uzmanību alkstošajām personām uz skatuves, video klipos un skolas solā, bet ir funkcionāli nepiemēroti ikdienas dzīvē. Un – pārāk maz vietas iztēlei.

Lēti aksesuāri

Precizējot – lēta izskata aksesuāri, tas ir, no vieglas plastmasas, pārmērīgi mirdzoši, spilgtās krāsās, ar bērnišķīgiem attēliem. Lietas, kas bija aktuālas pirms gadiem divdesmit.

Dīvaini apavi

Līdzīgi kā aksesuāri, arī apavi var būt neordināri un mākslinieciski oriģināli, bet, ja vien neesi radošo industriju pārstāve, tie nedrīkst izskatīties bērnišķīgi. Tie var būt lakoniskās, ģeometriskās formās, aizraujošās krāsās, bet ne rotāti ar pušķīšiem, mežģīnēm un pūciņām.

Apdrukas

Taurentiņi, bērnišķīgas puķītes, varavīksnes, multfilmu tēli, motivējoši uzraksti – mulsinošs tērpu rotājums, kas ir nevis asprātīgs, bet smieklīgs.

Tilla svārki

Karnevāls un mazās meitenes ir vienīgās situācijas un personas, kam pieļaujams valkāt daļēji caurspīdīgos, kuplos un princeses atgādinošos svārkus no tilla.

Huligāne

Jaunieši ar apģērbu cenšas vērsties pret vecākiem, klasesbiedriem, skolotājiem un pastāvošo iekārtu, izcelties un būt oriģināli. Pieaugusi sieviete zina, ka būt oriģinālai, nenozīmē valkāt masīvus dr. Martens zābakus un kaklā karināt rindas ar ķēdēm.

Bantītes

Bantēm nav jāiziet no pieaugušas sievietes garderobes, bet ir jāsamazinās to daudzumam un jāpalielinās kvalitātei un izsmalcinātībai, tās kombinējot.