Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Ar sliktu kredīvēsturi

Kā saņemt ātro kredītu, ja negatīva kredītvēsture?

Kāpēc daži kreditori atsaka kredīta izsniegšanā, vai tiešām tie skatās ur cilvēka pagātni un tas var ietekmēt viņu lēmumu? Jā, tik tiešām kreditoriem ir iespēja uzzināt, vai cilvēkam nav kaut kādi negatīvi ieraksti kredītiestāžu reģistros. Ja tādi ir, tad vairumā gadījumu aizdevums netiks izsniegts. Tomēr ne viss ir tik slikti, jo pastāv vēl ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi parādniekam ar nenokārtotām parādsaistībām, kas ļauj aizņemties arī tad, ja iepriekš ir bijusi negatīva sadarbība ar kādu no kreditoriem. Lai arī aizdevumi parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi nav nekas labs, dažas kompānijas dod cilvēkam iespēju, kura balstās uz jau sakārtotām parādsaistībām un regulāriem ienākumiem, kuri ļaus norēķināties.

Ja tomēr neviens neaizdod, tad atliek vien cerēt uz kredītu pret ķīlu. Šādu piedāvājumu nav maz, tomēr šajā situācijā Jūs riskēsiet ar savu mantu, kas ir ļoti bīstami, ja pastāv kaut mazākā iespēja kādam iemeslam, kas var liegt pildīt savas kredītsaistības. Kredīti ar sliktu kredītvēsturi pret ķīlu var tikt ņemti tikai ārkārtējos gadījumos, kuros risks pazaudēt savu mantu ir pamatots. Vispār, jebkura aizdevuma gadījumā, vai tas ir ilgtermiņa kredīts, vai ātrais kredīts, ir jāspēj pamatot aizņemšanās, pretēji tas viss var beigties ar lielām finansiālām grūtībām. Mūsu ieteikums ir neaizņemties naudu, ja esošās finansiālās grūtības ir radījusi tieši aizņemšanās un nespēja pildīt savas saistības.

Uz ko skatās kreditori, ja cilvēkam slikta kredītvēsture?

  • Uz kredītvēstures ierakstiem, kas pieejami koplietošanas reģistros;
  • Uz pastāvīga darba esamību, kas var prasīt arī izziņu no darba vietas;
  • Uz VID datiem par nodokļu nomaksu;
  • Uz bankas konta izdruku, kas ataino Jūsu ienākumus;
  • Uz VSAA datiem par sociālā statusa stāvokli.

Vai ar slikto kredītvēsturi var saņemt ilgtermiņa kredītu?

Jā, tāda iespēja pastāv un šādu risinājumu piedāvā kompānija Mogo, kuras arsenālā ir īpašs piedāvājums arī tiem, kuri jau paspējuši sabojāt savu kredītvēsturi. Šajā kompānijā Jūs varat aizņemties ieķīlājot savu automašīnu, attiecīgi tas arī ir ilgtermiņa kredīta ar sliktu kredītvēsturi, jo aizdevums var tikt nokārtots līdz pat 5 gadiem ar summu, kas līdzvērtīga 90% no Jūsu auto vērtības. Šādi kredīti pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi nav ļoti populāri, tāpēc liela izvēle, kur aizņemties nav. Jāatzīst, ka tas nav slikts risinājums, ja nekur citur nevar aizņemties, vienīgi ir jāapzinās, ka ķīla var tikt atņemta, ja nespēsiet norēķināties. Protams, vienmēr ir iespēja vienoties par kredīta pagarināšanu vai atlikšanu, tikai tas viss ir maksas pakalpojums, ka tikai sadārdzinās kopējo aizdevuma summu. Cilvēkam ir jāsaprot, vai ir vērts riskēt ar savu auto un pārmaksāt lielos procentus dēļ tā, ko tas vēlās šobrīd iegādāties.

Vai ņemt aizdevumu ar negatīvu kredītvēsturi?

Kā jau augstāk minējām, tad radīt sev papildus nastu un aizņemties, kad jau ir negatīva kredītvēsture, nav prāta darbs. Kā pareizākais risinājums būtu papildus naudas pelnīšana un iztikšana bez kreditoru pakalpojumiem. Nekas nav mainījies, ja cilvēks aizņemas naudu, tad tā būs arī jāatgriež, bet, ja tas netiks darīts, tad kredītvēsture tiks ierakstīta kārtējā negatīvā piezīme. Tas viss var pamatīgi iedragāt Jūsu nākotni, kad gribēsiet aizņemties, bet aizdevēji būs ielikuši Jūs melnajā sarakstā. Jebkura vēsture ir ieskats pagātnē, tas ir tas, ko mainīt jau nevar, tāpēc jādomā par katru savu rīcību, lai nākotnē tā nebūtu kā nesmuka un nobružāta vizītkarte.