Privātums

Vietnes www.kotai.lv administrācija rūpējas par lapas apmeklētāju datu glabāšanas un lietošanas drošību, kā arī rūpējas par datu aizsardzību, lai tiem nevarētu nesankcionēti piekļūt trešās personas. Šeit katrs lapas apmeklētājs var iepazīties ar privātuma politiku, kurā ir aprakstīts, kādi dati tiek saglabāti par katru vietnes apmeklētāju, kā un kādiem mērķiem tie tiek izmantoti.

  1. Lai lietotu šo vietni, apmeklētājam nav noteikti nekādi ierobežojumi, kā arī netiek pieprasīts aizpildīt personīgo informāciju.

  • Apmeklējuma laikā par katru lietotāju tiek saglabāta šādi tehniskie dati – informācija par lietotāja datoru, pārlūka programmu un veiktajām darbībām, ko nodrošina sīkdatņu izmantošana. Katrs lietotājs savā pārlūkprogrammā var atslēgt sīkdatņu atbalstu, tomēr jāņem vērā tas, ka sīkdatņu atslēgšana var ietekmēt šīs vietnes pilnvērtīgu funkciju izpildi.

  • Vietnes administrācija izmanto programmu Google Analytics, kura, izmantojot sīkdatnes, ļauj analizēt lapas apmeklētāju uzvedību un paradumus. Uz iegūtu rezultātu pamata tas sniedz iespēju lapas administrācijai pilnveidot šo vietni.

  • Katra lietotāja IP adrese tiek saglabāta uz servera, ko mēs izmantojam, lapas administrācijai nav pieejas šai informācijai, kas sniedz garantu tam, ka mēs nevaram identificēt konkrētu lietotāju.

  • Serveru uzturētājiem, no kā mēs saņemam pakalpojumu, ir pienākums sniegt lietotāja IP adresi tiesībsargājošām instancēm atbilstoši LR likumdošanai, lai identificētu lietotāju, piemēram, gadījumos, ja ir aizdomas par veiktiem likuma pārkāpumiem.

  • Ja lietotājs ar saites vai reklāmas palīdzību nonāk trešās puses vietnē, mēs nenesam atbildību par vietnes atspoguļoto informāciju, jo to regulē trešās puses privātuma politika.

  • Mums ir tiesības veikt atjauninājumus privātuma politikā, kas stājas spēkā brīdī, kad jaunā noteikumu redakcija ir publicēta šajā vietnē.

  • Lapas lietotājs automātiski piekrīt šiem noteikumiem, apmeklējot šo vietni. Pretējā gadījumā vietne nekavējoties ir jāpamet.