Slaveni un leģendāri sportisti – Brūss Lī

Brūss Lī ir slavens cīņas mākslas pārstāvis visā pasaulē, jo viņš ir filmējies neskaitāmās filmās. Viņš pārvaldīja tieši Austrumu cīņas mākslu, un tieši Brūss Lī bija tas, kurš Holivudu iepazīstināja ar Austrumu cīņas mākslu – iepriekš šāda tipa cīņas Holivudas filmās netika atspoguļotas.

Kas īsti bija Brūss Lī?

Viņš bija ne tikai aktieris, bet arī kaskadieris. Viņš pats filmās izpildīja visus savus trikus. To viņš varēja, jo lieliski pārzināja cīņas mākslu – ne katrs action filmu aktieris pats ir tik prasmīgs, ka var iztikt bez kaskadiera, kas izpilda trikus viņa vietā.

Ja vēlies izmēģināt ko jaunu un aizraujošu, tad apskati vietni www.sloti.lv. Tur tu atradīsi aizraujošas spēles ar visdažādāko tematiku – atradīsi arī dažādas piedzīvojumu un action stila spēles.

Brūsa Lī aktiera karjera

Pirms Brūss Lī uzsāka savu aktiera karjeru, viņš nopietni trenējās cīņas mākslā, kā arī apmācīja citus. Daudzi noteikti ir par viņu dzirdējuši un skatījušies filmas, kurās viņš ir filmējies.

Brūss Lī – iedvesma citiem

Īstenībā daudzi cilvēki sāka aizrauties un apgūt kādu no cīņas veidiem tieši pateicoties Brūsam Lī un viņa filmām. Tas tā vienmēr ir bijis – cilvēki iedvesmojas no saviem elkiem un varoņiem. Ir tikai pozitīvi, ja cilvēki šādi iedvesmojas un sāk nodarboties ar sportiskām aktivitātēm.

Noslēpumi un sazvērestības teorijas

Ļoti interesanta un mistērijām apvīta ir Brūsa Lī nāve. Brūss Lī nomira jauns – viņam bija tikai mazliet pāri 30. Viņš pats kaut kad teica, ka ir nolādēts un tāpēc dzīvos tikai pusi no tās dzīves, kuru nodzīvojis viņa tēvs.

Un tā arī notika – vai tā bija tikai sagadīšanās, vai arī patiešām tam bija saistība ar kādu lāstu? It kā lāstus parasti uzskata par tādām vecu sievu runām un daudzi tam netic, bet jebkas ir iespējams.

Vairākas versijas

Pastāv vairāki varianti par Brūsa Lī patieso nāves iemeslu. Viens no tiem ir audzējs – tas izskaidrotu to, kāpēc viņš nomira tik jauns, jo viņš bija fiziski aktīvs ar labi trenētu ķermeni, bet ļaundabīgi audzēji nepazūd tikai no veselīga dzīvesveida.

Ir versija, ka tas noticis tad, kad viņš bijis kopā ar savu mīļāko. Audzēja stāsts esot aizsegs, lai par viņu nerunātu sliktu, jo viņam it kā bijusi mīļākā. Šis gan šķiet gana muļķīgs iemesls, kā arī nav skaidrs no kā tad viņš nomiris šajā variantā.

Vēl ir variants, ka tas noticis narkotiku pārdozēšanas dēļ. 70-tajos gados bija iespējams veikt ekspertīzi, un narkotikas uzrādītos analīzēs, bet varbūt šo faktu kāds gribēja noslēpt. Vai arī tas vienkārši nav patiess.

Tomēr visinteresantākā versija it par “atliktās nāves” paņēmienu. Ko līdzīgu esam redzējuši Tarantino filmā Kill Bill – galvenā varone sliktajam varonim iesita pa īpašiem punktiem, un viņš nomira pēc tam, kad bija nostaigājis noteiktu soļu skaitu.

Cilvēki stāsta, ka pēdējo reizi, kad Brūss Lī bijis filmēšanas laukumā, kāds svešinieks pienācis un viņam iesitis. Pēc šiem slepenajiem sitieniem var nenomirt uzreiz – šis ilgums varot būt dažāds. Tas var notikt pēc stundas, dienas, nedēļas vai ilgāk.

Ja šis paņēmiens vispār eksistē, tad tas ir zināms tikai dažiem cilvēkiem. Šis pēdējais variants šķiet visinteresantākais, bet tas nenozīmē, ka tas arī bija īstais iemesls.